Гарантія

Наш інтернет-магазин гарантує:

1. Якість продукції

 • Вся продукція справжня, так як поставляється безпосередньо від фірм-виробників і офіційних постачальників.
 • При надходженні на наш склад перевіряється цілісність упаковки (без розтину і тестування внутрішнього змісту), так само відстежується дата виготовлення.
 • Весь продукт зберігається на наших складах з дотриманням рекомендацій виробника.
 • Ми не реалізуємо продукт, у якого закінчується термін зберігання менш ніж через 6 місяців.

2. Якісну консультацію

 • за допомогою електронної пошти;
 • за телефонами;
 • в месенджерах (Viber, Telegram)

Ви можете розраховувати на отримання консультації про продукцію, по підбору засобів в залежності від: типу шкіри, віку, часу доби, пори року і т.д.  у наших досвідчених менеджерів.  Грамотний підбір допоможе найбільш ефективно досягти бажаного результату.


3. Політику безпеки

При оформленні замовлення ми збираємо тільки ту інформацію, яка потрібна, щоб ми могли обробити і доставити Ваше замовлення.  Це включає в себе ваші особисті дані (ПІБ, номер телефону), відомості про замовлення, адресу доставки.  Доступ третіх осіб до цієї інформації буде закритий !!!


4. Захист при оплаті

 • Обираючи послугу “оплата за рахунком” платежі приймаються на рахунок, який відкритий в найбільшому банку країни.  Банк володіє про нас всією інформацією, що необхідна для захисту інтересів покупця.
 • Обираючи послугу “оплата післяплатою”, ви повністю захищаєте себе від обману, оскільки платите за покупку в момент отримання і перевірки замовлення в найближчому відділенні Нової Пошти.

5. Швидку доставку

 • Всі замовлення, що надійшли, формуємо і бронюємо за Вами в цей же робочий день (окрім суботи та неділі).
 • При повному оформленні замовлення “по рахунку”, тобто  замовлений і оплачений до 15-00 (по буднях), ми гарантовано відправимо його в цей же день, щоб була можливість отримання замовлення вже на наступний день в найближчому від Вас відділенні “Нової Пошти”.
 • Замовлення оформлені “післяплатою Платежем” до 15-00 відправляються в цей же день, за умови підтвердження замовлення Вами (по дзвінку менеджера).

6. Безкоштовну доставку

При замовленні продукції, загальна вартість якої перевищує 400 грн, доставка Новою Поштою до відділення, проводиться за рахунок нашого інтернет-магазину.


7. Гарантію компенсації

Всі посилки страхуються на повну суму вартості замовлення.  У разі пошкодження або втрати товару при транспортуванні, працівниками кур’єрських служб складається акт про пошкодження або втрату посилки.  Після чого буде розглядатися питання про компенсацію нами або безпосередньо працівниками кур’єрських служб.


8. Обмін товару

Ми зробимо заміну продукції за свій рахунок, якщо доставлений товар не відповідає тому, що Ви замовляли.  Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні.


P.S.  Ми завжди відкриті до діалогу та співпраці.

Наша мета – не просто реалізувати товар, а й доставити приємні емоції від придбань.  І ще ми дуже любимо радувати всіх наших клієнтів подарунками та постійними акціями!!!