Оплата та доставка

Замовити товари в нашому магазині Ви можете наступним чином:

 • через сайт в будь-який зручний для Вас час (цілодобово);
 • за телефонами:

(097) 317-07-53         (095) 812-87-75 

щодня з 10:00 до 18:00 (субота і неділя вихідні)


Оплата замовлення:

 • на рахунок Приват банка по передоплаті (реквізити для оплати надсилаються СМС на номер вказаного телефону).
 • післяплатою при доставці на склад “Нової Пошти”.

* Якщо оплачуєте при отриманні на Новій Пошті (післяплатою) додатково оплачується відправка коштів назад: ще 20,00 грн. + 2% від вартості замовлення.  (Умови Нової Пошти).  ** Замовлення вартістю менше 400 грн. відправляються тільки після попередньої оплати.  *** Клієнт, який не отримав замовлення післяплатою один раз, наступні замовлення може оформити тільки по передоплаті.  **** Після замовлення бронь на неоплачений товар зберігається протягом 3 робочих днів.

Доставка замовлення:

 • По Україні на найближчий до Вас склад “Нової Пошти”.  Якщо оплата надходить до 15:00, то замовлення відправляються в цей же день. Замовлення, оплачені в п’ятницю після 15:00, суботу та неділю, будуть підготовлені та відправлені в понеділок.
 • З “Укрпоштою” тимчасово не працюємо.
 • Самовивіз за адресою: місто Харків, вул. Пушкінська, 5 (вхід у двір).  Пн Нд з 10:00 до 20:00. Замовлення оформлені та сплачені до 15:00, будуть доступні до видачі з 18:00 в той же день. Замовлення оформлені і сплачені в п’ятницю після 15:00, суботу та неділю, будуть підготовлені до видачі в понеділок з 18:00.

* Доставка товарів по Україні здійснюється кур’єрською службою “Нова Пошта”.  Вартість доставки по Україні: по тарифам компанії перевізника (від 40 грн.).  ** Якщо оплачуєте при отриманні на Новій Пошті (післяплатою) додатково оплачується відправка коштів назад: ще 20,00 грн. + 2% від вартості замовлення.  (Умови Нової Пошти)  *** Номер товарно-транспортної накладної замовлення висилаємо СМС на вказаний номер телефону. Доставка при замовленні на суму понад 400 грн. — за рахунок магазину.  Якщо Ви оплачуєте при отриманні на Новій Пошті (післяплатою), то доплата тільки за відправку грошових коштів назад.

Інструкція по оплаті на IBAN:

Увійдіть в меню послуг і виберіть пункт «Платежі» або «Перекази»

Виберіть «За реквізитами», введіть номер рахунку з смс і натисніть «Продовжити»

Якщо рахунок вказано вірно, автоматично завантажаться дані одержувача, перевірте їх, введіть суму з смс і підтвердіть платіж.

Натисніть «Інші платежі»

Далі «Платіж за IBAN»

Введіть номер рахунку з смс і натисніть «Створити платіж»

Введіть суму з смс, натисніть «Далі», перевірте дані і підтвердіть платіж.

 1. Виберіть «Платежі».
 2. Натисніть «Платежі за реквізитами».
 3. Введіть номер рахунку з смс і створіть платіж.
 4. Введіть суму з смс, перевірте дані і підтвердіть платіж.